Skip to content

Syze sigurie profesionale mjeshtri CHAMP

Syze sigurie profesionale CHAMP:

✓ Me komoditet të lartë në veshje

✓ Lente polikarbonate kundër mjegullës sipas DIN EN 166

Wird oft zusammen gekauft

+
Gesamtpreis: 9,68
6,99
Menge Stückpreis
ab 5 6,49 (7,15% gespart)
ab 10 5,99 (14,31% gespart)

SKU: V24-419-01

Inventory : Vorrätig

Lieferzeit: 3 ditë pune

In stock

Menge:

Syze sigurie profesionale CHAMP me komoditet të lartë gjatë përdorimit dhe lente polikarbonate kundër mjegullës sipas DIN EN 166

vetitë e produktit

  • Syzet CHAMP janë pa kornizë
  • Ngjyra e tempullit është e zezë klasike
  • E disponueshme në tre tone xhami: e qartë, gri dhe e verdhë
  • Shumë i lehtë me komoditet të lartë në veshje
  • Kundër mjegullës falë thjerrëzës polikarbonat
  • Pesha totale e syzeve të sigurisë është afërsisht 31 gram
  • Standardi: EN 166

Bewertungen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze sigurie profesionale mjeshtri CHAMP”

Your email address will not be published.