Skip to content

Të nderuar klientë, ju njoftojmë se kompania jonë është e mbyllur deri më 31.03.2024.
Ne do të jemi të lumtur t'i pranojmë porositë tuaja dhe t'i dorëzojmë ato menjëherë pas kthimit tonë.

Mbyllje premium për xhami dhe qeramikë me qëndrueshmëri ekstreme

(0 customer reviews)

Mbyllje premium qelqi dhe qeramike në cilësi profesionale:

✓ me qëndrueshmëri shtesë

✓Prodhuar në Gjermani

Blerë shpesh së bashku

blank + Fotografia e produktit BIOSATIVA @. Agjent pastrimi i qëndrueshëm mbi baza biologjike. 100% natyrale dhe 100% organike. + blank + blank + blank
Cmimi total: 183,48
149,00 (149.000,00 / l)

SKU: 1003-7601

Përmbajtja: 1 l

Inventory : Në dispozicion

Koha e dërgimit: 3 dite pune

Turma:

Mbyllje qelqi dhe qeramike shumë efektive për të gjitha sipërfaqet në të cilat dëshironi të arrini qëndrueshmërinë më të gjatë të mundshme, p.sh. jashtë .

Numri i artikullit: 1003-7601 – Cilësi e lartë Prodhuar në Gjermani.


Karakteristikat e produktit

 • Efekt i shkëlqyeshëm i lehtë për t’u pastruar për papastërtitë dhe gëlqeren
 • Efekt shumë i fortë hidrofobik dhe oleofobik (neveri ndaj ujit dhe vajit)
 • Rezistencë shumë e lartë ndaj gërryerjes falë teknologjisë nano SiO²
 • Rezistent kimik ndaj agjentëve të pastrimit (deri në pH 12)
 • ushqim i sigurt (inert)
 • Afati i ruajtjes: deri në 3-5 vjet (në varësi të përdorimit)
 • Redukton rritjen e mikroorganizmave dhe baktereve dhe kështu përmirëson higjenën
 • E qëndrueshme ndaj UV / rezistente ndaj ngricave / rezistente ndaj ujit të kripur / e padukshme (trashësia e shtresës: 100-150 nm)
 • Efekti i vetë-pastrimit në sipërfaqet vertikale të xhamit nën shi
 • Kursime në kosto, kohë dhe energji përmes cikleve të zgjatura të pastrimit

Fusha e dorëzimit:
1 x litër shishe
1 x kokë llak pompë
1 * Përshkrimi i produktit

blank

Aplikacion

 • Xhami i dritares (brenda dhe jashtë)
 • Sipërfaqet e qelqit në zonën sanitare (pasqyra, kabina dushi)
 • Xhami ndërtimi (kopshte dimërore, serra, tendë, lustrim muri)
 • Pllaka me xham të dyshemesë dhe murit
 • Sipërfaqe qeramike me xham (tualete, lavamanë, lavamanë, vaska)

Konsumi varet nga struktura e sipërfaqes përafërsisht 100-200m²/litër.


komente

Reviews

There are no reviews yet.

Show reviews in all languages (1)

Be the first to review “Mbyllje premium për xhami dhe qeramikë me qëndrueshmëri ekstreme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *