Skip to content

Të nderuar klientë, ju njoftojmë se kompania jonë është e mbyllur deri më 31.03.2024.
Ne do të jemi të lumtur t'i pranojmë porositë tuaja dhe t'i dorëzojmë ato menjëherë pas kthimit tonë.

Rapid Tex – vulosje tekstili në cilësi profesionale

Mbyllja profesionale e tekstilit:

✓ Me efekt lotusi (rezistente ndaj ujit)

✓ Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm

49,00 (49,00 / l)
Turma çmimi për njësi
larg 5 43,80 (10,61% i ruajtur)
larg 10 39,90 (18,57% i ruajtur)

SKU: 6000-689-1000

Përmbajtja: 1 l

Inventory : Në dispozicion

Koha e dërgimit: 3 dite pune

Turma:

Vulë tekstili profesional me efekt lotusi (rezistente ndaj ujit) për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm

Cilësi e lartë Prodhuar në Gjermani.


vetitë e produktit

 • Efekt i fortë hidrofobik dhe oleofobik (neveri ndaj ujit dhe vajit)
 • Efekt i shkëlqyeshëm i lehtë për tu pastruar
 • Papastërtitë mund të hiqen lehtësisht me një leckë të lagur
 • Frymëmarrëse
 • I padukshëm (pa ndryshim në pamjen dhe ndjenjën)
 • Veti të forta jo ngjitëse
 • Mbrojtje kundër njollave
 • Redukton përdorimin e pastruesve kimikë
 • Rrit rezistencën ndaj konsumit
 • Asnjë dëmtim i pamjes
 • Teknologji SiO² nano
 • Mbrojtja e fibrave nga depërtimi i grimcave të papastërtisë
 • Aplikim i thjeshtë
 • Jetëgjatësia e gjatë në varësi të stresit mekanik

Fusha e dorëzimit:
1 x litër shishe
1 x kokë llak pompë


Aplikacion

 • veshje
 • Tekstile shtëpiake (tapiceri, mobilje, qilima)
 • Kamoshi / lëkurë
 • Kuti kartoni

Konsumi varet shumë nga struktura, absorbueshmëria dhe trashësia e materialit që do të lyhet, afërsisht 10-50 m² / litër (përafërsisht 10ml / m² për mm trashësi në varësi të absorbueshmërisë).

Kujdes: Vula është zhvilluar për tekstilet që nuk lahen kurrë ose rrallë. Qëndrueshmëria e vulës në rrobat që lahen rregullisht është deri në 5 larje, në maksimum. 30 ° C dhe larje vetëm me ujë, pa detergjent.

Lehtë për tu aplikuar:
1. Spërkatni sipërfaqen e pastër.
3. Thani për 12 orë dhe lëreni në punë – e përfunduar

Qëndrueshmëria: 1-5 vjet (në varësi të tekstilit)

Të përshtatshme për:
Mobilje të veshur me susta, dyshekë, mbulesa prej pëlhure, ndenjëset e makinave, tenda, veshje të kohës së lirë dhe të punës, kostume, këmisha / bluza, kravata, tendë, tekstile shtëpie, xhaketa, kamoshi (vetëm nëse kjo nuk është veshur më parë), veshje aventure, çanta, anorakët, kostumet, kapuçët e makinave, pambuku, perdet, dorashka prej pëlhure, perde prej pëlhure, ulëse për fëmijë, karroca, jastëkë, veshje prej pëlhure, rripa pëlhure, lëkurë napa, pallto, kapele, lodra prej pelushi, çantë shpine, xhaketë, mëndafshi, cadër, lodra prej pëlhure , mbulesa tavoline dhe shumë më tepër.


komente

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rapid Tex – vulosje tekstili në cilësi profesionale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *