Skip to content

Vulosje për qeramikë në cilësi profesionale – Kujdes i lehtë

** E RE ** Mbyllje shumë efektive për:

✓ Qeramika

✓ p.sh. në banjo (tualete, lavamanë, pllaka)

✓ Me efekt lotusi (rezistente ndaj ujit)

✓ Për brenda dhe jashtë

Wird oft zusammen gekauft

+ + + Fotografia e produktit BIOSATIVA @. Agjent pastrimi i qëndrueshëm mbi baza biologjike. 100% natyrale dhe 100% organike. +
Gesamtpreis: 193,46
79,99 (79.990,00 / l)

SKU: 1001-6601

Inhalt: 1 l

Inventory : Vorrätig

Lieferzeit: 3 ditë pune

Clear
Menge:

Vulosje shumë efektive për qeramikën, p.sh. në banjo (tualete, lavamane, pllaka) me efekt zambak uji (i papërshkueshëm nga uji), për brenda dhe jashtë
jashtë, E RE

Cilësi e lartë e prodhuar në Gjermani


Karakteristikat e produktit

 • Efekt i lehtë për tu pastruar për papastërtitë dhe gëlqeren
 • Rezistencë e lartë ndaj gërryerjes falë teknologjisë nano SiO²
 • Rezistent ndaj kimikateve ndaj agjentëve të pastrimit (deri në pH 12)
 • Efekt i fortë hidrofobik dhe oleofobik (neveri ndaj ujit dhe vajit)
 • Kursime në kosto, kohë dhe energji përmes cikleve të zgjatura të pastrimit
 • Ushqimi i sigurt
 • Jetëgjatësia: deri në 3 – 5 vjet (në varësi të përdorimit)
 • Redukton rritjen e mikroorganizmave dhe baktereve dhe kështu përmirëson higjenën
 • I qëndrueshëm ndaj rrezeve ultraviolet / rezistent ndaj ngricave / i qëndrueshëm ndaj ujit të kripur / i padukshëm
 • Efekti i vetë-pastrimit në sipërfaqet vertikale të xhamit nën shi
 • Aplikim i thjeshtë (ri-veshja e mundshme në çdo kohë)

Fusha e dorëzimit:
Shishe 1 x litër
1 x kokë llak pompë


përdorim

 • Sipërfaqe qeramike me xham (tualete, lavamanë, lavamanë, vaska)
 • Pllaka me xham të dyshemesë dhe murit

Konsumi varet nga struktura e sipërfaqes afërsisht 50-200m² / litër.

Lehtë për tu aplikuar:
1. Para-pastroni sipërfaqen shumë mirë (sa më e pastër, aq më gjatë zgjat ngjitësi)
2. Spërkateni me ngjitësin dhe fërkojeni
3. Lëreni të ngurtësohet për 12 orë – e gatshmeBewertungen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vulosje për qeramikë në cilësi profesionale – Kujdes i lehtë”

Your email address will not be published.